“Золотим хрестом” нагородили воїна з Висоцької громади на Рівненщині


Нагородою Головнокомандувача Збройних Сил України “Золотий хрест” відзначили 21-річного бійця Дениса Андрієвського. Військовослужбовець родом із села Людинь Сарненського району Рівненщини. Про це повідомила 29 вересня кореспондентка “Полісся News”. На захист України Денис став у 19 років. Про своє рішення воювати він повідомив батькам після того, як побував у територіальному центрі комплектування.

“Я відповів синові, що поважаю його рішення — рішення дорослої людини. Ми молимося за нього та всіх його побратимів”, — розповів батько захисника Ростислав Андрієвський.

Денис Андрієвський закінчив школу в Людині, а згодом — Рівненський медичний коледж. Нині 21-річний військовий продовжує службу на сході країни старшим солдатом 105-ї окремої бригади територіальної оборони.

“Прошу у Бога захисту для Дениса та його побратимів. Молюся, щоб якнайшвидше закінчилася війна. На всі мої запитання про службу онук завжди відповідає у переписці: «У мене все добре». Отакий він у нас — спочатку думає про інших, а потім про себе, скромний і добрий. Знаю, що вже у війську Денис опанував не одну військову спеціальність. Горджуся своїм онучком і вже хочу, щоб ця війна зупинилася”, — поділилася бабуся захисника, Євгенія.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel