Жителів Рівненщини закликають стати донорами крові

У Рівненському обласному центрі служби крові є потреба у донорській крові всіх груп. Особливо необхідні донори І групи крові резус плюс і мінус, а також IV групи резус мінус.
Про таке сьогодні, 18 травня, інформували у Рівненській обласній раді.
Медики закликають не відкладати візит до центру, адже в умовах повномасштабної війни потреба у крові є щоденною. Вона необхідна для порятунку поранених українських військових, а також цивільних громадян, які проходять лікування після ворожих обстрілів або складних операцій. Для багатьох із них вчасно доставлена донорська кров — це єдиний шанс на життя.
Нагадаємо, донорами можуть бути громадяни України та іноземці з посвідкою на проживання, які досягли 18-річного віку та мають вагу понад 50 кілограмів.