Власний біогаз будуть виробляти на Рівненщині


Новий завод вироблятиме біометан та електроенергію з відходів тваринництва.

На Дубенщині планують звести біоенергетичний комплекс, який вироблятиме біометан із агровідходів та постачатиме його до газотранспортної системи України. Про це пише видання «Агробізнес сьогодні» з посиланням на інформацію з Єдиного реєстру оцінки впливу на довкілля.

Проєкт реалізовуватиме ТОВ “Енергетична компанія “Технологія””. Новий комплекс планують звести поблизу села Рідків Крупецької громади.

Підприємство перероблятиме органічну сировину, зокрема відходи тваринницького виробництва, на біогаз. Після очищення його перетворюватимуть на біометан та вироблятимуть електроенергію.

Газ постачатимуть в українську мережу

Проєктна потужність комплексу становитиме до 15 мільйонів кубометрів біогазу та до 6 мільйонів кубометрів біометану на рік. Також підприємство зможе виробляти до 25 тисяч мегават-годин електроенергії щороку.

Очищений біометан планують закачувати до газотранспортної системи України, а електроенергію використовувати для власних потреб та реалізовувати на ринку.

Створять нові робочі місця

Після запуску комплексу в громаді планують створити близько 35 робочих місць. Підприємство працюватиме цілорічно у двозмінному режимі. Залишки після переробки сировини використовуватимуть як органічне добриво для сільського господарства.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel