Забудовник сплатив до бюджету Рівного 1,6 млн грн пайової участі лише після суду
Поділитись:

Сьогодні, 12 травня, бюджет Рівненської громади поповнився на понад 1,6 млн грн. Ці кошти забудовник перерахував як пайовий внесок на розвиток міської інфраструктури,
Будівництво тривало з вересня 2020 по липень 2021 року. Попри те, що об’єкт ввели в експлуатацію, забудовник проігнорував свій обов’язок сплатити кошти на розвиток міста.
Прокуратура звернулася з позовом до Рівненського міського суду, який повністю задовольнив вимоги в інтересах громади. Гроші вже надійшли до бюджету міста і можуть бути використані на розвиток транспортної, соціальної та інженерної інфраструктури.
Джерело: Рівненська обласна прокуратура