Забудовник сплатив до бюджету Рівного 1,6 млн грн пайової участі лише після суду


Сьогодні, 12 травня, бюджет Рівненської громади поповнився на понад 1,6 млн грн. Ці кошти забудовник перерахував як пайовий внесок на розвиток міської інфраструктури,

Будівництво тривало з вересня 2020 по липень 2021 року. Попри те, що об’єкт ввели в експлуатацію, забудовник проігнорував свій обов’язок сплатити кошти на розвиток міста.

Прокуратура звернулася з позовом до Рівненського міського суду, який повністю задовольнив вимоги в інтересах громади. Гроші вже надійшли до бюджету міста і можуть бути використані на розвиток транспортної, соціальної та інженерної інфраструктури.

Джерело: Рівненська обласна прокуратура

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel