Забіг під градирнями: на Рівненській АЕС провели благодійний напівмарафон для ЗСУ

На Рівненській атомній електростанції провели традиційний «Забіг під градирнями». Спортивний захід об’єднав понад 250 учасників.
Про це повідомила пресслужба РАЕС.
Спортивний івент зібрав не лише рівненських атомників та жителів міста Вараш. До забігу долучилися гості з інших регіонів, а також колеги-енергетики з Хмельницької АЕС, Південноукраїнського енергокомплексу та центрального офісу «Енергоатома».

Головною метою заходу став збір коштів для українських захисників: реєстраційний внесок кожного спортсмена автоматично перетворювався на благодійний донат для потреб Збройних Сил України.
Генеральний директор Рівненської АЕС Тарас Ткач сам вийшов на бігову доріжку, обравши для себе найдовшу дистанцію напівмарафону.

“Забіг під градирнями. Напівмарафон” став першим із серії запланованих благодійних спортивних заходів, які атомники організовують для підтримки українського війська.