За пів року на Рівненщині провели понад 400 телемедичних консультацій


На Рівненщині підбили підсумки україно-французького проєкту телемедицини. У лікарнях області вже працюють 44 комплекти спеціального обладнання.

За пів року медзаклади Рівненщини провели 406 телемедичних консультацій. Область є однією з трьох в Україні, де реалізують пілотний українсько-французький проєкт із телемедицини. Про це повідомили в пресслужбі Рівненської ОДА.

У межах проєкту в області вже використовують 44 комплекти телемедичного обладнання, наданого за підтримки уряду Франції.

Найбільше звернень було за напрямами:

  • дерматовенерологія – 122 консультації;
  • ендокринологія – 56;
  • кардіологія – 46.

Переважно послугами користувалися пацієнти віком понад 50 років.

Найактивніше телемедицину використовували Дубровицький центр первинної медико-санітарної допомоги – 124 консультації, Сарненський ЦПМСД – 99 та Дубенський ЦПМСД «Здоров’я +» – 96.

У Рівненській ОДА зазначили, що телемедичне обладнання допомагає проводити клінічні обстеження дистанційно та забезпечувати медичну допомогу жителям віддалених населених пунктів.

Водночас частина медзакладів поки використовує обладнання не на повну потужність, тому в області планують посилити роботу з лікарями та пацієнтами щодо впровадження телемедицини.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel