З 1 червня більшість школярів Рівненщини підуть на канікули
Поділитись:

Фото з мережі інтернет.
З 1 червня для більшості школярів Рівненщини офіційно стартують літні канікули. Водночас у кількох громадах навчання триватиме трохи довше. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Деякі громади навчатимуться довше:
- з 6 червня канікули розпочнуться у школярів Володимирецької громади;
- з 8 червня — у Радивилівській;
- з 9 червня — в учнів Малошпаківського ліцею Дядьковицької громади.
Останніми, 12 червня, завершать навчальний рік учні Новожуківського ліцею Зорянської ТГ.
“Цей навчальний рік був непростим, але наші діти вкотре показали витримку, відповідальність і прагнення до знань навіть у складних умовах”, – зазначив Сергій Подолін.
Цьогоріч на Рівненщині маємо 16 355 дев’ятикласників та 11 305 одинадцятикласників.