З 1 червня більшість школярів Рівненщини підуть на канікули


Фото з мережі інтернет.

З 1 червня для більшості школярів Рівненщини офіційно стартують літні канікули. Водночас у кількох громадах навчання триватиме трохи довше. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Деякі громади навчатимуться довше:

  • з 6 червня канікули розпочнуться у школярів Володимирецької громади;
  • з 8 червня — у Радивилівській;
  • з 9 червня — в учнів Малошпаківського ліцею Дядьковицької громади.

Останніми, 12 червня, завершать навчальний рік учні Новожуківського ліцею Зорянської ТГ.

“Цей навчальний рік був непростим, але наші діти вкотре показали витримку, відповідальність і прагнення до знань навіть у складних умовах”, – зазначив Сергій Подолін.

Цьогоріч на Рівненщині маємо 16 355 дев’ятикласників та 11 305 одинадцятикласників.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel