Юна хімікиня з Рівненщини – серед призерів всеукраїнської олімпіади

Учениця 8‑го класу Вараського ліцею № 1 Софія Скібчик виборола ІІІ місце на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії. Фінальний етап змагання завершився 10 травня 2026 року. Про це повідомили в Вараській районній державній адміністрації.
До участі в олімпіаді школярку підготувала вчителька хімії Маргарита Волочнюк.

Організатори зазначають, що участь у всеукраїнських олімпіадах допомагає школярам розвивати наукові здібності та визначатися з майбутньою професією.
“Заключний етап олімпіад – це не лише про оцінки, а й про формування майбутньої наукової еліти країни. Вітаємо всіх учасників із завершенням цього марафону, особливо, команду Рівненщини. 76 учнів 8–11 класів змагались в олімпіадах із дванадцяти навчальних предметів та вибороли 33 призові місця (І –3, ІІ–4, ІІІ–26). Троє учасників відзначені спеціальними дипломами НЦ МАНУ”, – повідомили в Рівненській малій академії учнівської молоді.

