Юна хімікиня з Рівненщини – серед призерів всеукраїнської олімпіади


Вараська школярка Софія Скібчик - серед призерів Всеукраїнської олімпіади з хімії

Учениця 8‑го класу Вараського ліцею № 1 Софія Скібчик виборола ІІІ місце на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії. Фінальний етап змагання завершився 10 травня 2026 року. Про це повідомили в Вараській районній державній адміністрації.

До участі в олімпіаді школярку підготувала вчителька хімії Маргарита Волочнюк.

Учасники Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії з Рівненщини

Організатори зазначають, що участь у всеукраїнських олімпіадах допомагає школярам розвивати наукові здібності та визначатися з майбутньою професією.

“Заключний етап олімпіад – це не лише про оцінки, а й про формування майбутньої наукової еліти країни. Вітаємо всіх учасників із завершенням цього марафону, особливо, команду Рівненщини. 76 учнів 8–11 класів змагались в олімпіадах із дванадцяти навчальних предметів та вибороли 33 призові місця (І –3, ІІ–4, ІІІ–26). Троє учасників відзначені спеціальними дипломами НЦ МАНУ”, – повідомили в Рівненській малій академії учнівської молоді.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel