Віталій Коваль склав мандат депутата Рівнеради

Віталій Коваль більше не є депутатом Рівненської міської ради. На засіданні 4 червня депутати підтримали його заяву про дострокове припинення повноважень.
Про це Віталій Коваль повідомив на своїй сторінці у Facebook.
Заяву подав напередодні сесії
Ще до голосування на сайті Рівненської міської ради з’явився проєкт рішення про дострокове припинення повноважень депутата восьмого скликання Віталія Коваля.
У документі зазначалося, що підставою для розгляду питання стала особиста заява депутата про складення мандата, подана 3 червня 2026 року.
Рішення вже ухвалили
Після розгляду питання депутати підтримали відповідне рішення. Про це сам Віталій Коваль повідомив у соцмережах.
«Сьогодні Рівненська міська рада підтримала мою заяву про складання депутатських повноважень. Дякую всім, хто довірив мені представляти свої інтереси в міській раді. Дякую колегам за спільну роботу, дискусії та рішення, які ми ухвалювали для громади», – написав він.
Також Коваль наголосив, що не прощається з Рівним та побажав місту “розвитку, сильних рішень і впевненого руху вперед”.
Очолював область чотири роки
Віталій Коваль із вересня 2019 року до кінця 2023 року очолював Рівненську обласну державну адміністрацію. Після цього Верховна Рада призначила його головою Фонду державного майна України.
Згодом він працював на посаді міністра аграрної політики та продовольства України. Міністерство він очолював із вересня 2024 року до липня 2025 року, коли уряд ухвалив рішення про реорганізацію та ліквідацію відомства.
Після припинення депутатських повноважень Рівненська міська рада має повідомити територіальну виборчу комісію, яка розпочне процедуру заміщення депутата наступним кандидатом за виборчим списком.