Відзнакою Міноборони нагородили військового з Рівненщини


Військовослужбовця Сергія Устянчука нагородили відзнакою Міністра оборони України «За поранення». Про це повідомили у Мізоцькій селищній раді.

Відзнаку захисник отримав за мужність, стійкість та самовіддане служіння Україні.

Нагороду вручили селищний голова Богдан Похилюк та представник Здолбунівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Поліщук.

У громаді подякували Сергію Устянчуку за службу, мужність і відданість Україні, а також побажали йому міцного здоров’я та відновлення.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel