Ветерани та військові вийдуть на великий рибальський турнір на Рівненщині
Поділитись:

30 травня на Хрінницькому водосховищі на Рівненщині відбудеться благодійний турнір із лову риби поплавцевою вудочкою серед ветеранів, військовослужбовців та цивільних.
Як повідомили у групі «Рибалка Рівненщини», змагання проходитимуть у селі Набережне Дубенського району – від бази відпочинку «Золота рибка» у напрямку Боремля.
Для проведення турніру організатори планують задіяти близько 300–400 метрів берегової лінії.
Змагання триватимуть із 6:00 до 18:00.
Організатори звернулися до рибалок і відпочивальників із проханням врахувати проведення заходу та завчасно планувати місце риболовлі й відпочинку на водоймі.