Ветерани та військові вийдуть на великий рибальський турнір на Рівненщині


На Хрінницькому водосховищі ветерани, військові та цивільні змагатимуться у благодійному рибальському турнірі.

30 травня на Хрінницькому водосховищі на Рівненщині відбудеться благодійний турнір із лову риби поплавцевою вудочкою серед ветеранів, військовослужбовців та цивільних.

Як повідомили у групі «Рибалка Рівненщини», змагання проходитимуть у селі Набережне Дубенського району – від бази відпочинку «Золота рибка» у напрямку Боремля.

Для проведення турніру організатори планують задіяти близько 300–400 метрів берегової лінії.

Змагання триватимуть із 6:00 до 18:00.

Організатори звернулися до рибалок і відпочивальників із проханням врахувати проведення заходу та завчасно планувати місце риболовлі й відпочинку на водоймі.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel