Дерево впало на два автомобілі на Рівненщині (ВІДЕО)
Поділитись:

27 травня у Острозі рятувальники прибрали дерево, яке впало на два легкові автомобілі. Про це повідомили в ДСНС Рівненщини.
На місце прибули рятувальники 17-ї державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою спеціального обладнання вони зрізали та прибрали дерево з автомобілів.
До робіт залучили одну одиницю техніки ДСНС. Постраждалих у повідомленні не зазначають.