Уряд виділив понад 138 мільйонів гривень на модернізацію шкіл Рівненщини


Кабінет Міністрів України спрямував понад 138 мільйонів гривень на створення сучасного освітнього простору в закладах загальної середньої освіти Рівненської області.

Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль.

За словами очільника ОВА, виділені кошти розподілять за трьома основними напрямами:

  • 75 мільйонів гривень — на забезпечення потреб Нової української школи (НУШ);
  • 60 mільйонів гривень — на придбання обладнання для STEM-лабораторій та профільних навчальних кабінетів у ліцеях, які беруть участь у пілотуванні реформи старшої профільної школи;
  • 3 мільйони гривень — на облаштування спеціалізованих осередків для викладання предмета «Захист України».

Олександр Коваль зазначив, що оновлення матеріально-технічної бази та впровадження сучасних технологій у навчальний процес дозволять забезпечити школярів практичними навичками, які в майбутньому стануть основою для розвитку економіки та відновлення країни.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel