Укриття вартістю майже 4 млн повернули у комунальну власність Рівнеоблради

У Березному, що на Рівненщині, протирадіаційне укриття вартістю 3,8 млн грн повернули у комунальну власність Рівненської обласної ради. Відповідне рішення суду вже виконано. Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.
Йдеться про захисну споруду площею 150 кв. м, розраховану на перебування до 500 осіб. Укриття розташоване в підвалі колишньої аптеки.
Під час приватизації будівлі приватне товариство оформило право власності на весь об’єкт разом із вбудованим укриттям. Водночас споруди цивільного захисту не підлягають приватизації згідно із законодавством.
Прокурори Здолбунівської окружної прокуратури встановили, що укриття не входило до переліку майна, дозволеного до відчуження. Воно мало залишатися у власності територіальних громад області.
З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулася до суду. Суд зобов’язав усунути перешкоди у користуванні укриттям та повернути його законному власнику.
Наразі споруда офіційно перебуває у комунальній власності Рівненської обласної ради.