Учні Рівненської гімназії побували на екскурсії у рятувальників (ВІДЕО)


Учні Рівненської гімназії №5 завітали до місцевих рятувальників. Для школярів влаштували пізнавальну зустріч, аби вони ближче познайомилися з професією вогнеборця та засвоїли життєво важливі правила безпеки.

Про це повідомили в пресслужці Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Програма візиту виявилася насиченою та складалася з кількох практичних блоків. Зокрема, фахівці психологічної служби ГУ ДСНС пояснили, чому важливо вміти надавати першу психологічну допомогу людям, які потрапили в надзвичайні ситуації.

У класі безпеки школярам наочно продемонстрували загрози, які несуть вибухонебезпечні предмети та вкотре застерегли, щоб ті у жодному разі не торкалися підозрілих знахідок.

Також показали гімназистам бойовий одяг, захисне спорядження та спецтехніку, яку вони використовують для ліквідації пожеж і порятунку людей.

У ДСНС підкреслюють, що такі інтерактивні заняття допомагають молоді краще засвоювати корисні знання, формують свідоме ставлення до небезпек та закладають міцну культуру безпечної поведінки ще змалку.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel