У Здолбунові на Рівненщині через російський удар загинули двоє залізничників
Поділитись:

Сьогодні, 13 травня, російський удар по Здолбунову забрав життя двох залізничників, які під час атаки перебували на вулиці.
Про це повідомляє Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.
Також ворог атакував енергетичну інфраструктуру, мости та залізничні депо у Закарпатській, Львівській, Житомирській, Волинській, Харківській та Дніпропетровській областях.
Наразі тривають аварійно-рятувальні роботи. Вибухотехніки обстежують територію на наявність небезпечних уламків, а рятувальники ліквідовують наслідки руйнувань.