У Сарнах скаржаться на вандалізм: у місті псують зупинки та дорожні знаки


У Сарнах на Рівненщині почастішали випадки псування міського майна. У громаді скаржаться на розмальовані зупинки, списані дорожні знаки та подряпані поверхні у громадських місцях. Про це повідомили у КП «Екосервіс».

“Особливо прикро, що найчастіше цим займаються підлітки, які, схоже, просто не знають, куди подіти свій час та енергію. Але псувати спільне майно — це не самовираження і не крутість. Це звичайна неповага до свого міста, до людей, які тут живуть і до праці комунальників, які потім змушені все це відмивати та відновлювати”, – йдеться у повідомленні.

У громаді закликають молодь проводити дозвілля корисно та активно. Зокрема, у Сарнах працюють спортивні секції, відбуваються різноманітні заходи та діє Молодіжний центр.

Мешканців також просять дбайливо ставитися до міського простору та підтримувати порядок у громаді.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel