У Сарнах патрульні провели захід до Дня міста

Під час відзначення Дня міста у Сарнах патрульні організували для жителів та гостей захід «День із патрульними». Про це повідомили в патрульній поліції Рівненщини.
Відвідувачі могли дізнатися більше про роботу патрульних, оглянути службові автомобілі, ознайомитися з обладнанням та поспілкуватися з поліцейськими.

До заходу долучилися інспектори відділу зв’язків із громадськістю, поліцейські роти ТОР, TacTeam, мотопатрульні та рекрутери.
Для дітей патрульні підготували тематичні ігри й завдання з безпеки дорожнього руху. Також наймолодші учасники знайомилися з поліцейським спорядженням та фотографувалися з інспекторами.

У поліції зазначили, що такі заходи допомагають громадянам краще зрозуміти роботу патрульних та сприяють відкритому спілкуванню з громадою.