Нетверезий чоловік їхав на електроскутері у Рівному


У Рівному патрульні склали адмінпротокол на 25-річного водія електроскутера, який керував транспортом у стані сп’яніння. Про це повідомили в патрульній поліції Рівненщини.

Під час спілкування патрульні помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловіку запропонували пройти огляд на місці за допомогою алкотестера Драгер, однак він відмовився та захотів пройти перевірку в медзакладі.

Результат огляду виявився позитивним — 1,38 проміле.

На керманича склали адмінпротокол за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

У патрульній поліції нагадують: електроскутер є транспортним засобом, а керування ним у стані сп’яніння передбачає штраф 17 тисяч гривень і позбавлення права керування транспортними засобами на один рік.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel