Нетверезий чоловік їхав на електроскутері у Рівному

У Рівному патрульні склали адмінпротокол на 25-річного водія електроскутера, який керував транспортом у стані сп’яніння. Про це повідомили в патрульній поліції Рівненщини.
Під час спілкування патрульні помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловіку запропонували пройти огляд на місці за допомогою алкотестера Драгер, однак він відмовився та захотів пройти перевірку в медзакладі.
Результат огляду виявився позитивним — 1,38 проміле.
На керманича склали адмінпротокол за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.
У патрульній поліції нагадують: електроскутер є транспортним засобом, а керування ним у стані сп’яніння передбачає штраф 17 тисяч гривень і позбавлення права керування транспортними засобами на один рік.