У Рівному військовослужбовці під час реабілітації відвідали Музей бурштину

Українські військовослужбовці, які проходять курс реабілітації у відомчих медзакладах МВС, відвідали Музей бурштину в Рівному.
Про це повідомили у рівненському підрозділі Нацгвардії України.
Під час екскурсії бійці ознайомилися з унікальними експонатами та історією видобутку «сонячного каменю».
Особливу увагу привернули експонати з інклюзією природних включень та авторські вироби з «сонячного каменю».

«Такі заходи є важливою частиною процесу відновлення. Вони допомагають нашим захисникам і захисницям переключитися, отримати позитивні емоції та відчути підтримку поза межами медичних процедур. Соціальна адаптація – це не менш важливий етап, ніж фізична реабілітація», – зазначила начальниця служби соціального супроводу рівненського підрозділу Національної гвардії України старший лейтенант Оксана Жакун.
Подібні ініціативи в системі МВС спрямовані на комплексну підтримку військовослужбовців і сприяють їхньому поверненню до повноцінного життя після виконання бойових завдань.