Загинув чоловік на підприємстві у Рівненському районі
Поділитись:

25 квітня у селі Городок Рівненського району на території приватного підприємства загинув 49-річний житель Рівного. Про це повідомили в поліції Рівненщини.
За попередніми даними слідства, чоловік працював на підприємстві та перебував на вагоні вантажного потяга. Він упав на колію.
Унаслідок наїзду потяга чоловік отримав травми, несумісні з життям.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини.