Дикі орхідеї почали цвісти у парку на Рівненщині


На території Нобельського національного природного парку почали цвісти дикі орхідеї. Про це повідомили на сторінці нацпарку.

У цей період луки, узлісся та заболочені ділянки парку вкриваються квітами різних видів орхідних. Ці рослини вважаються одними з найцінніших у поліській природі.

У нацпарку зазначають, що багато видів диких орхідей є рідкісними та перебувають під охороною.

Відвідувачів закликають не зривати квіти, не пошкоджувати рослини та місця їхнього зростання. Найкраще місце для диких орхідей — у природному середовищі.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel