У громаді на Рівненщині школярів вчили гасити пожежі та як діяти під час тривоги


В Олексинському ліцеї школярів навчали гасити пожежі та діяти під час повітряної тривоги.

В Олексинському ліцеї, що в Рівненському районі, сьогодні провели День цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Під час занять школярі вчилися користуватися вогнегасниками та діяти у надзвичайних ситуаціях. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області.

До заходу долучився офіцер-рятувальник Шпанівської громади.

Учням і педагогам нагадали правила пожежної безпеки, алгоритми дій під час повітряної тривоги та порядок реагування у разі виявлення підозрілих предметів.

Найбільше зацікавлення у школярів викликала практична частина. Діти відпрацьовували користування вогнегасниками та ознайомилися з роботою тренажера «Егерія».

У ДСНС зазначили, що такі заняття допомагають формувати навички безпечної поведінки та правильних дій у критичних ситуаціях.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel