У Дубні нетверезий водій без прав протаранив паркан


У місті Дубно, що на Рівненщині, на вулиці Садовій днями сталася дорожньо-транспортна пригода за участю нетверезого керманича. Позашляховик зніс паркан приватної садиби.

Про це сьогодні, 11 травня, повідомили у пресслужбі Управління патрульної поліції в Рівненській області.

За інформацією правоохоронців, за кермом Mitsubishi перебував 41-річний водій. Під час спілкування з шофером патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Запропонували пройти тест на драгері. Результат — 2,41 проміле.

Також інспектори з’ясували, що порушник вже був позбавлений права керування судом та не мав чинного страхового полісу.

На водія склали три адмінпротоколи. Зокрема, за повторне керування у стані сп’яніння впродовж року.

Патрульні вкотре закликають водіїв не сідати за кермо напідпитку, адже це несе смертельну загрозу оточуючим.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel