На 71% більше ніж торік: Понад 2 млн гривень приніс туристичний збір на Рівненщині
Поділитись:

Фото з мережі інтернет.
За перші чотири місяці 2026 року громади Рівненщини отримали 2,1 млн грн туристичного збору. Це на 71% більше, ніж за аналогічний період торік. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан.
Найбільше до місцевих бюджетів сплатили юридичні особи — 1,2 млн грн.
Ще майже 888 тис. грн надійшло від фізичних осіб-підприємців.
В ОВА зазначають, що туристичний збір є додатковим джерелом надходжень для громад та підтримує розвиток місцевого бізнесу.