На 71% більше ніж торік: Понад 2 млн гривень приніс туристичний збір на Рівненщині


Фото з мережі інтернет.

За перші чотири місяці 2026 року громади Рівненщини отримали 2,1 млн грн туристичного збору. Це на 71% більше, ніж за аналогічний період торік. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан.

Найбільше до місцевих бюджетів сплатили юридичні особи — 1,2 млн грн.

Ще майже 888 тис. грн надійшло від фізичних осіб-підприємців.

В ОВА зазначають, що туристичний збір є додатковим джерелом надходжень для громад та підтримує розвиток місцевого бізнесу.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel