Троє веслувальників із Рівненщини представлять Україну на чемпіонаті Європи


Троє спортсменів із Рівненської області успішно пройшли відбір на чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. Квитки на європейську першість вони вибороли під час чемпіонату України, що проходив у Вінниці.

Про це у своїх соцмережах повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

Загалом Рівненщину на всеукраїнських змаганнях представляли п’ятеро веслувальників, троє з яких піднялися на п’єдестал пошани:

  • Олена Циганкова завоювала срібну та бронзову медалі на різних дистанціях;
  • Микита Бруханський виборов одну срібну та дві бронзові нагороди;
  • Матвій Починок став найкращим серед юніорів, здобувши золоту медаль.

Спортсмени є вихованцями Обласної школи вищої спортивної майстерності (ОШВСМ). До змагань їх готували тренери Леонід Камлочук, Олександр Щипцов та Олександр Павлюк.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel