Троє веслувальників із Рівненщини представлять Україну на чемпіонаті Європи
Поділитись:

Троє спортсменів із Рівненської області успішно пройшли відбір на чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. Квитки на європейську першість вони вибороли під час чемпіонату України, що проходив у Вінниці.
Про це у своїх соцмережах повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
Загалом Рівненщину на всеукраїнських змаганнях представляли п’ятеро веслувальників, троє з яких піднялися на п’єдестал пошани:
- Олена Циганкова завоювала срібну та бронзову медалі на різних дистанціях;
- Микита Бруханський виборов одну срібну та дві бронзові нагороди;
- Матвій Починок став найкращим серед юніорів, здобувши золоту медаль.
Спортсмени є вихованцями Обласної школи вищої спортивної майстерності (ОШВСМ). До змагань їх готували тренери Леонід Камлочук, Олександр Щипцов та Олександр Павлюк.