Самбісти Рівненщини здобули «золото» чемпіонату України (ВІДЕО)

У Тернополі завершився чемпіонат України з пляжного самбо серед дорослих. Упродовж двох днів, з 31 травня по 1 червня, спортсмени країни змагалися за право представити Україну на світовій арені. Збірна Рівненської області виборола перше загальнокомандне місце та головний кубок турніру.
Про це для Полісся News розповів голова федерації самбо Рівненської області Олександр Чмир.
Чемпіонат у Тернополі став головним етапом відбору на чемпіонат світу з пляжного самбо, який прийматиме місто Карагуататуба (Бразилія).
Рівненщину на турнірі представляли 15 спортсменів.
Наші земляки вибороли дві золоті, дві срібні та п’ять бронзових медалей:
- «Золото»: Вадим Бурчак, Нестор Ніязов.
- «Срібло»: Тимур Самедов, Артем Лампіка.
- «Бронза»: Володимир Шевчук, Тетяна Климова, Євгенія Шпартак, Арсеній Давиденко, Олександр Чмир.
Попереду на спортсменів чекає підготовка до виступів у складі національної збірної на пляжах Бразилії.
Нагадаємо, рівненські спортсмени вибороли 6 медалей на чемпіонаті Європи у Словаччині.