Травень став найтривожнішим за останні місяці для Рівненщини: сигнал небезпеки лунав 48 разів

Упродовж травня на Рівненщині суттєво зросла кількість повітряних тривог. За місяць сигнал небезпеки оголошували 48 разів, що майже у чотири рази більше, ніж у квітні.
Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль.
За даними моніторингу, від початку повномасштабного вторгнення на території області вже оголошували 1164 повітряні тривоги.
У травні сирени лунали упродовж 15 днів. Найдовшу тривогу зафіксували 13 травня – вона тривала 7 годин 59 хвилин.
Водночас найдовший період без сигналів небезпеки становив сім днів – із 6 по 13 травня.
Порівняно з квітнем останній місяць весни став значно напруженішим для жителів Рівненщини через суттєве зростання кількості повітряних загроз.
Нагадаємо, раніше “Полісся NEWS” повідомляло, що 30 травня Рівненщина пережила дві атаки російських безпілотників. Зранку ворог поцілив в одне з приватних підприємств області, унаслідок чого виникла масштабна пожежа та сильне задимлення. Тільки до 18.00 години вдалося загасити вогонь. Вдруге рашисти напали ввечері, однак ППО знищило ворожі дрони.