У громаді на Рівненщині висадили Алею дружби з прифронтовим Степногірськом

У селі Опарипси, що при в’їзді до Радивилова, з’явилася нова екологічна та символічна локація — Алея дружби та єднання громад. Там висадили три десятки саджанців екзотичної павловнії.
Про це повідомили у Радивилівській міській раді.
Ці дерева Радивилівській громаді передала делегація зі Степногірська Запорізької області під час нещодавнього візиту на святкування Дня міста. Тоді гості презентували спеціальний сертифікат на висадження дерев і наголосили, що павловнії є символом взаємної підтримки, незламності та віри в мирне майбутнє України.
Крім того, представники Степногірської селищної ради передали міському голові Миколі Карапетяну пам’ятну табличку, яку встановлять на новоствореній алеї.

Варто зазначити, що Радивилівська та Степногірська громади активно співпрацюють у межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Наразі одним із ключових напрямків їхнього партнерства є організація літнього відпочинку та оздоровлення для дітей із прифронтової території, а також всебічна підтримка мешканців Степногірська, які змушені жити в умовах постійних ворожих обстрілів.
Висаджена павловнія відома своїм надзвичайно швидким ростом, стійкістю до складних умов та яскравим цвітінням. Відтепер ці екзотичні дерева не лише прикрашатимуть територію на в’їзді до міста, а й щодня нагадуватимуть про міцне партнерство, згуртованість українців та спільне прагнення до перемоги.