Брав 40 тисяч за втечу ухилянтів: на Рівненщині судитимуть «перевізника»

До суду скерували обвинувальний акт щодо 27-річного жителя Зарічненщини, якого обвинувачують у сприянні незаконному перетину державного кордону чоловіками призовного віку. Про це повідомили в Рівненській обласній прокуратурі.
За даними слідства, у лютому цього року чоловік зустрів двох «клієнтів» та відвіз їх у прикордонну зону, оминаючи блокпости та офіційні пункти пропуску.
За свої послуги він отримав 40 тисяч гривень.
Втім, незаконно залишити територію України чоловікам не вдалося – їх викрили прикордонники.
Дії обвинуваченого кваліфікували як сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон України.
Наразі правоохоронці встановлюють інших осіб, які можуть бути причетними до організації схеми.