Спортсмени з Рівненщини вибороли медалі на міжнародному турнірі у Польщі

Сьогодні, 2 травня, рівненські волейболісти у складі національної збірної України вибороли бронзові нагороди на міжнародному турнірі “Золота Ліга Націй” з волейболу сидячи серед чоловічих команд. Про це повідомляє очільник Рівненської обласної ради Андрія Карауш.
У змаганнях, що проходили в Польщі, взяли участь шість європейських збірних: Україна, Боснія і Герцеговина, Німеччина, Хорватія, Угорщина та Польща.
“У першому матчі українці поступилась команді з Боснії і Герцеговини, наступні матчі проти поляків, хорватів та угорців наша збірна виграла. П’ятий матч був проти німців, там збірна України зазнала поразки, підсумок – бронзові нагороди “Золотої Ліги Націй””, – йдеться в повідомленні.
Минулого року збірна Рівненщини вперше в історії виборола титул чемпіона України у цьому виді спорту.