Смертельне застілля на Рівненщині: нападника відправили на примусове лікування замість в’язниці

Сьогодні, 15 травня, жителя Березнівщини, який минулого літа смертельно поранив ножем свого 23-річного гостя, направили на примусове психіатричне лікування із суворим наглядом.
Експертиза визнала 53-річного чоловіка неосудним. Трагедія сталася під час застілля, коли між чоловіками виник конфлікт. Господар двічі вдарив знайомого кухонним ножем, і попри зусилля медиків, потерпілий помер у лікарні.
Фахівці встановили, що в момент вчинення злочину нападник не усвідомлював своїх дій і не міг ними керувати через психічний розлад.
Чоловіка госпіталізували до спеціалізованого закладу в умовах, що виключають небезпечну поведінку.
Джерело: Рівненська обласна прокуратура