Школярі з Вараша виготовляли окопні свічки та зібрали подарунки для воїнів ЗСУ


Напередодні дня Святого Миколая учні, батьки та вчителі Вараського ліцею №2 долучились до благодійних справ: виготовлення окопних свічок та збору подарунків для військовослужбовців ЗСУ. Усе це на фронт доправили волонтери. Про це повідомили у навчальному закладі.

Педагоги ліцею та учні четвертих класів збирались після уроків та виготовляли окопні свічки.

“Першу партію вже передали на Сумський напрямок, а також отцю Тарасу, який 14.12. вирушає в зону бойових дій та передасть Захисникам окопні свічки та невеличкі “миколайчики”, які зібрали дітки 4-х класів з батьками”, – пишуть у ліцеї.

У навчальному закладі не зупинились та продовжили роботу: знову виготовили велику партію окопних свічок, а також оголосили збір шкарпеток, солодощів, чаю, кави, супів швидкого приготування, вітальних листівок для Захисників тощо. Ці пакунки передали отцю Йосипу для відправки на передову.

“Щиро дякуємо всім дітям, батькам, педагогам, які активно долучились до благодійності, даруючи Захисникам своє тепло, безмежну вдячність та надію на перемогу. Нехай передані “миколайчики” зігріють в холодних окопах наших воїнів теплом дитячих сердець, любов’ю та добром”, – йдеться у повідомленні.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel