На півночі Рівненщини ввели посилені заходи безпеки через загрозу з Білорусі

СБУ разом із підрозділами Сил оборони розпочала масштабну операцію з контррозвідувального та контрдиверсійного захисту північних регіонів країни. Відповідне рішення ухвалив Президент Володимир Зеленський на засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача.
Про це повідомляє УСБУ в Рівненській області.
Посилені заходи безпеки тривають на території п’яти областей, що межують із росією та білоруссю. Серед них і Рівненщина. Також до переліку увійшли Волинська, Житомирська, Київська та Чернігівська області.
Головна мета заходів — захист прикордоння від проникнення ДРГ, запобігання диверсіям і зрив будь-яких підривних дій ворога чи його союзників з боку Білорусі.
Що передбачають перевірки:
- посилений контроль та перевірку документів громадян;
- огляд автомобілів, окремих приміщень і територій для виявлення заборонених предметів;
- можливі тимчасові обмеження проходу чи проїзду вулицями в окремих населених пунктах.
Мешканців Рівненщини та прикордонних районів просять із розумінням поставитися до можливих незручностей, обов’язково мати при собі документи, що посвідчують особу, та суворо дотримуватися комендантської години.