Сарненські легкоатлетки здобули медалі на чемпіонаті України

На вихідних, 26-27 жовтня, в Ужгороді відбувся чемпіонат України з кросу та четвертий етап ліги кросу.

“Вихованка “Комунального закладу Сарненська ДЮСШ” Сарненської міської ради Софія Павлова впевнено здобула перемогу на дистанції 500 метрів, продемонструвавши не лише високий рівень підготовки, а й справжню волю до перемоги. Цей успіх — заслуга як самої спортсменки, так і її досвідчених наставників, тренерів Олександра Аврамишина та Катерини Комар,” – повідомляє Сарненська міська рада.
Крім того, на дистанції 6 000 метрів виборола срібну медаль тренерка Катерина Комар.

Таким чином вона забезпечила собі путівку на чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичної федерації (ABAF) з кросу.
Її підготовкою займалися тренери Олександр Аврамишин та Ярослав Нечипорець.