Рух на Північному обході Рівного відкрито


На Північному обході Рівного відкрили рух транспорту. Дорога вже готова для проїзду, залишилися лише окремі роботи на прилеглій території. Про це повідомив голова Рівненської ОВА Олександр Коваль.

На об’єкті побував віцепрем’єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

Будівництво Північного обходу розпочали у 2019 році. Після початку повномасштабного вторгнення роботи зупинили. Згодом через незавершене будівництво почали руйнуватися мостові споруди.

В ОВА зазначають, що завершення проєкту дозволить розвантажити трафік у Рівному та покращити логістику між західним кордоном і центральними регіонами України.

Також дорога має сприяти розвитку громад і підвищенню інвестиційної привабливості області.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel