Рівненський веслувальник Микита Бруханський став віцечемпіоном України

Представник Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності (ОШВСМ) Микита Бруханський виборов срібну медаль на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное. Змагання проходили серед юніорів та молоді до 23 років.
Про це повідомив голова Рівненської обасної ради Андрій Карауш.
Національні змагання наразі проходять в Умані.
Рівненський спортсмен здобув «срібло» у заїзді байдарок-двійок. До змагань Микиту готував тренерський тандем Олександра Щипцова та Леоніда Камлочука.
Зазначимо, що це не перша серйозна перемога веслувальника — у його спортивному арсеналі вже є низка престижних нагород національного рівня, зокрема й золота медаль із марафону.