Рівненський спортсмен виборов два «срібла» чемпіонату Європи з пара-армрестлінгу


Рівненський спортсмен-інваспортівець Дмитро Савчук здобув дві срібні нагороди на чемпіонаті Європи з пара-армрестлінгу. Про це повідомив голові Рівнеоблради Андрій Карауш.

Змагання проходять в Угорщині. У них беруть участь спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та слуху.

Дмитро Савчук виступає у складі національної збірної України. Він є майстром спорту України міжнародного класу та змагається у ваговій категорії до 70 кг.

За підсумками виступів спортсмен виборов срібні медалі у боротьбі на ліву та праву руку. В обох фіналах він поступився українцю Назарію Остапчуку з Чернігівщини.

До змагань Дмитра Савчука готували тренер Михайло Новак та заслужений тренер України Вадим Полюхович.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel