Рівненські вибухотехніки розміновували деокуповану Херсонщину


Сьогодні, 23 травня, загін вибухотехніків з початку квітня працює на деокупованих територіях Херсонської області. Про це повідомляє Поліція Рівненщини.

Понад півтора місяця поліцейські щодня виїжджають на обстеження територій та знешкодження небезпечних предметів. Серед їхніх основних завдань – ліквідація наслідків ворожих атак та виїзди на місця падіння російських безпілотників.

Окрім цього, вибухотехніки очищають деокуповану Херсонщину від протипіхотних мін, якими армія РФ дистанційно мінує цивільну інфраструктуру.

“Не має значення, з якого ти міста – Рівного, Вінниці, Харкова чи будь-якого іншого куточка України. У нас одна країна і одна земля, яка повинна бути безпечною для людей”, – наголосив начальник вибухотехнічної служби поліції Рівненщини Валерій Крутой.

Попри постійні обстріли та високий рівень загрози, рівненські фахівці продовжують щоденну службу на півдні країни.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel