Рівненські стрільці здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті Європи


Фото: Андрій Карауш

Рівненські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті Європи з кульової стрільби із малокаліберної зброї, який триває у хорватському Осієку. Про це повідомив голова Рівнеоблради Андрій Карауш.

Вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Максим Камінський став бронзовим призером серед юніорів у вправі МП-6. Окрім особистої нагороди, спортсмен також виборов золото у командному заліку.

Ще один представник Рівного, олімпієць Олег Омельчук, у цій же вправі серед дорослих здобув золоту медаль у складі команди.

Спортсмени гідно представили Рівненщину та Україну на міжнародних змаганнях.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel