Рівненські стрільці здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті Європи
Поділитись:

Фото: Андрій Карауш
Рівненські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті Європи з кульової стрільби із малокаліберної зброї, який триває у хорватському Осієку. Про це повідомив голова Рівнеоблради Андрій Карауш.
Вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Максим Камінський став бронзовим призером серед юніорів у вправі МП-6. Окрім особистої нагороди, спортсмен також виборов золото у командному заліку.
Ще один представник Рівного, олімпієць Олег Омельчук, у цій же вправі серед дорослих здобув золоту медаль у складі команди.
Спортсмени гідно представили Рівненщину та Україну на міжнародних змаганнях.