Рівненські рятувальники змагалися у перетягуванні канату


Сьогодні, 28 травня, на Рівненщині відбулися змагання з перетягування канату серед підрозділів ДСНС. У боротьбі зійшлися збірні команди державних пожежно-рятувальних загонів області та аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Турнір мав регламентні обмеження. Кожна команда складалася з 8 рятувальників, при цьому сумарна вага всіх учасників однієї збірної не повинна була перевищувати 720 кілограмів. Перед стартом спортсмени пройшли зважування та інструктаж з техніки безпеки.

Боротьба проходила за бальною системою, а трійка лідерів розподілилася наступним чином:

  • 1 місце — золото вибороли богатирі з Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області;
  • 2 місце — срібні нагороди дісталися збірній 3-го державного пожежно-рятувального загону;
  • 3 місце — трійку найсильніших замкнули спортсмени 2-го державного пожежно-рятувального загону.

У ДСНС додають, що такі змагання не лише популяризують спорт серед особового складу, а й гартують командний дух, який є життєво необхідним під час ліквідації реальних надзвичайних ситуацій.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel