Рівненські рятувальники стали срібними призерами на всеукраїнських змаганнях


Сьогодні, 31 травня, команда ГУ ДСНС у Рівненській області посіла друге місце на всеукраїнському чемпіонаті “Найсильніший пожежний-рятувальник Firefighter Challenge”.

Змагання проходили на Івано-Франківщині в межах фестивалю Bukovel Elite Sports Trophy 2026.10 команд представляли різні регіони України.

“Цей результат — свідчення щоденної наполегливої праці наших вогнеборців, їхньої готовності діяти швидко й професійно у найскладніших ситуаціях”. Пишаємося вами! , – привітав спортсменів перший заступник голови Рівненської ОВА Сергій Подолін.

Джерело: Сергій Подолін\Рівненська ОДА

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel