Рівненщина посилила співпрацю з Великою Британією
Поділитись:

Сьогодні, 13 березня, керівництво Рівненщини провело зустріч із очільницею новоствореного Львівського Офісу Посольства Великої Британії Світланою Яворською.
Сторони обговорили залучення британських інвестицій в економіку регіону, налагодження прямих зв’язків між Рівненщиною та британськими графствами, а також спільні освітні ініціативи. Особливу увагу приділили ветеранській політиці.
Також відзначили внесок Британії у розвиток обласного госпіталю ветеранів війни, куди країна-партнер уже спрямувала 36 млн грн допомоги.
Джерело: Олександр Коваль/Рівненська ОДА