Рівненщина отримає майже 28 млн грн освітньої субвенції

Рівненщина одержить ще майже 28 млн грн освітньої субвенції на облаштування сучасних освітніх просторів у майбутніх академічних ліцеях. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Кошти передбачені для закладів, які з 2027 року увійдуть до мережі старшої профільної школи.
У межах першої хвилі фінансування гроші спрямують для Вирівського ліцею, Зарічненського ліцею №1, Демидівського ліцею, Радивилівського ліцею №2, Костопільського ліцею №3 та Здовбицького ліцею.
Субвенцію використають на облаштування лабораторій природничої освітньої галузі. Йдеться про обладнання для якісного викладання фізики, хімії, біології та інтегрованих курсів, зокрема у STEM-лабораторіях.
Раніше Рівненщина вже отримала субвенцію для пілотних ліцеїв, які впроваджують профільну старшу школу, а також на оновлення просторів у гімназіях.