Рівненщина отримає майже 28 млн грн освітньої субвенції


Рівненщина одержить ще майже 28 млн грн освітньої субвенції на облаштування сучасних освітніх просторів у майбутніх академічних ліцеях. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Кошти передбачені для закладів, які з 2027 року увійдуть до мережі старшої профільної школи.

У межах першої хвилі фінансування гроші спрямують для Вирівського ліцею, Зарічненського ліцею №1, Демидівського ліцею, Радивилівського ліцею №2, Костопільського ліцею №3 та Здовбицького ліцею.

Субвенцію використають на облаштування лабораторій природничої освітньої галузі. Йдеться про обладнання для якісного викладання фізики, хімії, біології та інтегрованих курсів, зокрема у STEM-лабораторіях.

Раніше Рівненщина вже отримала субвенцію для пілотних ліцеїв, які впроваджують профільну старшу школу, а також на оновлення просторів у гімназіях.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel