Рятувальники за допомогою гравера звільнили палець підлітка з металевої “пастки” на Рівненщині


Учора, 24 лютого, у м. Дубно у 16-річного хлопця через металевий виріб сильно набряк палець. Про це повідомляє ДСНС Рівненщини.

“Прибувши на місце, фахівці ДСНС оцінили складність ситуації. Металевий виріб сильно тиснув на пошкоджену кінцівку. Діяти потрібно було максимально швидко, обережно та ювелірно. За допомогою спеціального інструменту — гравера — рятувальники обережно розрізали металеве кільце, не завдавши хлопцю додаткового болю чи ушкоджень”, – йдеться в повідомленні.

Потім хлопець залишився під наглядом лікарів для подальшої медичної допомоги.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel