Рецидивіст відібрав у Рівному телефон у підлітки та втік

У Рівному правоохоронці оперативно затримали чоловіка, якого підозрюють у пограбуванні 15-річної дівчини. Про це повідомили в Поліції Рівненської області.
Інцидент стався ввечері 31 травня на вулиці Степана Бандери. Близько 20:15 поліцейський, який перебував поза службою, виявив неповнолітню жительку Здолбунова, яку щойно пограбували.
За попередніми даними, дівчина стояла на зупинці громадського транспорту та користувалася мобільним телефоном. У цей момент невідомий чоловік, проїжджаючи повз на велосипеді, вихопив смартфон із її рук та втік.

Підозрюваного знайшли менш ніж за годину
Оперативники управління карного розшуку встановили місцезнаходження зловмисника та затримали його менш ніж за годину після скоєння злочину.
Під час обшуку в рюкзаку 24-річного рівнянина правоохоронці виявили викрадений мобільний телефон.
Слідчі затримали чоловіка в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
У поліції також зазначили, що фігурант близько десяти місяців тому умовно-достроково звільнився з місць позбавлення волі, де відбував шестирічне покарання за умисне вбивство.
Наразі триває досудове розслідування за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Правоохоронці вирішують питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.
