Реабілітаційний корпус за 1,3 мільярда гривень відкрили на Рівненщині


В області запрацював новий лікувально-реабілітаційний корпус одного з медзакладів області. Про це повідомили в МОЗ України.

Медзаклад разом із міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком відвідали президент Володимир Зеленський та представники МОЗ.

Будівництво корпусу профінансували в межах державного інвестиційного проєкту. На реалізацію спрямували понад 1,3 мільярда гривень із державного та місцевого бюджетів.

Після відкриття нового корпусу заклад зможе прийняти на реабілітацію до 335 людей.

У корпусі розмістили поліклініку, відділення екстреної медичної допомоги, реанімацію, хірургічний блок та сучасне укриття на 450 людей.

Окрему увагу приділили реабілітації пацієнтів після поранень, травм та уражень нервової системи.

У новому корпусі облаштували реабілітаційний центр із п’ятьма залами.

У МОЗ повідомили, що лише у першому кварталі 2026 року реабілітаційну допомогу у відділенні отримали 526 пацієнтів, з яких 430 – військовослужбовці.

Також лікарню оснащують новим медичним і реабілітаційним обладнанням.

У МОЗ зазначили, що на Рівненщині триває оновлення матеріально-технічної бази лікарень.

Упродовж 2020–2026 років область отримала понад 2,3 тисячі одиниць медичного, лабораторного та іншого обладнання на суму понад 664 мільйони гривень.

Йдеться про томографи, рентгенапарати, апарати ШВЛ, УЗД-обладнання, кисневі станції, медичний транспорт та генератори.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel