Ранок на Рівненщині розпочався з ворожого удару: під прицілом опинилося приватне підприємство
Поділитись:

Фото ілюстративне
Сьогодні, 30 травня, зранку Рівненська область зазнала чергової атаки з боку російських окупантів. Цього разу ціллю ворожого удару стало одне з приватних підприємств регіону.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Унаслідок влучання на території об’єкта виникло сильне задимлення.
На місці події оперативно розгорнули штаб ліквідації наслідків:
- Наразі там працюють усі екстрені та відповідні служби;
- До моніторингу залучили представників обласного центру контролю та профілактики хвороб;
- Спеціалісти проводять заміри повітря для виявлення можливих екологічних чи хімічних загроз для населення.
За попередньою інформацією, обійшлося без людських жертв та постраждалих. Керівництво області чекає на остаточні висновки експертів щодо безпеки екологічної ситуації навколо підприємства.