Придбали пів тонни тютюну: на Рівненщині судитимуть двох чоловіків

До суду скерували обвинувальний акт щодо двох жителів села Колоденка, яких обвинувачують у незаконному продажі фальсифікованого тютюну. Про це повідомили в Рівненській обласній прокуратурі.
За даними слідства, 52-річний чоловік та його 23-річний односелець придбали майже пів тонни тютюну без документів про походження та якість.

Надалі вони фасували товар і продавали його дрібними партіями, пересилаючи по Україні. Отримані гроші, за версією слідства, легалізували через перекази на інші рахунки та використовували на власні потреби.
Правоохоронці викрили та припинили діяльність чоловіків у березні 2025 року. До цього задокументували понад 20 фактів незаконного збуту тютюну.

Під час обшуку в обвинувачених вилучили 435 кг підакцизного товару. Суд також наклав арешт на їхнє майно загальною вартістю понад 2,5 млн грн.
Обвинувачені вини не визнають. Їм загрожує до 8 років ув’язнення.