Учителька з Рівного увійшла до трійки найкращих освітян України
Поділитись:

Вчителька Рівненського ліцею №19 Катерина Попова посіла друге місце на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2026».
Про це сьогодні, 15 травня, повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль.
Рівнянка продемонструвала високу майстерність та виборола призове місце у номінації «Громадянська освіта».
Нагадаємо, з 11 по 16 травня в Ужгороді проходить фінальний етап всеукраїнського конкурсу. На ньому представлені двоє представниць Рівненщини.